Zázemí pro ženy. cz

Škola pánevního dna v Indii

rubrika není hotová, dopisuji

 

 

 

 

 

 

 

 

Podpořte naše projekty v Indii

Je vám bízké a sympatické, co dělám? S mým indickým manželem děláme? Jak o věcech přemýšlíme? Jaký druh pomoci a pro koho podporujeme? Jsem tady v Indii pro ženy. Stejně jako v Praze a České republice jsou mé aktivity pro ženy www.skolapanevnihodna.cz, tak i tady, v mém druhém domově Váranasí, ve svém poslání pokračuji dál. Moje zájmy, koníčky, povolání a tím i pomoc v Indii míří dvěmi směry. K oběma mám vztah již od mládí a oba byly vždy v mém životě přítomné dohormady. Kliknutím na odkaz si můžete o každé oblasti přečíst podrobněji a naladit se na ni, zavnímat v nich ženské příběhy, tužby, sny ..., které vás věřím osloví stejně tak, jako oslovily mě. Zatím jsem ve fázi zakládání neziskové organizace /z.s./ a v procesu propojení se s charitatvní organizací darujme.cz >>. Až to bude hotovo, dáme vám vědět. Zatím můžete dát vědět vy nám svůj předběžný zájem o navázání spolupráce a případné nabídky pomoci od finačního daru pro darování například času, vědomostí, dovedností. A jaké jsou tedy ty dva směry? 

Ženské zdraví a jeho prevence, jsem fyzioterapeutka s tříletým psychoterapeutickým výcvikem v biosyntéze, bioenergetice, praktikantka jógy

Škola pánevního dna dna v Indii nabírá svůj specifický směr. Co je hotovo? Vybudovala jsem ve Váranasí ordinaci, propojila se s úžasnými lékaři a začali jsme s prvními léčebnými balíčky pro ženy, které je potřebují. A veřte mi, že temata poporodních poranění pánve, močová inkontinence, pokles pánevního dna jsou tady také. A tabu tady je dvojnásobné, než u nás v ČR. Je čas změny i tady v Indii.

Podpoř prevenci a osvětu Škola pánevního dna v Indii

Jednorázový hmotný dar / pravidlený finanční příspevek
Základna indické Školy pánevního dna je ve Váranasí. Ale putujeme i na vesnice ... a indické ženy se ptají, zajímají a ty odvážnější také zkouší cvičení a techniky pánevního dna mé Metody 3x3 se stejnou nadějí a úspěchem, jako ženy české.