Zázemí pro ženy. cz

Přijedu sama, sólo pobyt

To jsem moc ráda. Ráda slyším v našem ášramu Češtinu a moc ráda Tě provedu po Váranasí jako turistku i jako ženu, která se rozhodla pro pouť ...
Renata Sahani  

1. Chci přijet do Váranasí jako turistka

Poznávám Indii a Váransí je jednou z mých zastávek. Neprožívám moc tu spiritualitu :-), zkrátka cestuji. Vy se podívejte se na podmínky ubytování a doprovodných sužeb u nás. 

Více informací

2. Moje osobní pouť bez provázení

Jedu si sem za poznáním, sádhanou a nepotřebuji ničí doprovod. Nepočítám, že Renata Sahani bude v místě, postarám se o sebe sama. Vy se podívejte se na podmínky ubytování a doprovodných sužeb u nás. Možnost ajurdédského balíčku u pobytu na minimálně 7 - 10dní. 

Více informací

3. Moje osobní pouť provázená

Chci na mém pobytu doprovod Renaty Sahani. Se skupinou nepojedu. Chci jet sama, nebo s kamarádkou. Chceme se nechat provést městem, chrámy i svými osobními spirituálními a emočními procesy. Předem domluvený rozsah. Možnost ajurvédského balíčku u pobytu na minimálně 7 - 10dní. 

Více informací

4. Mám zájem o dlouhodobý pobyt

Vhodné pro ty, co Indii víceméně znají a chtějí tady pobýt dýl /více než měsíc/. Vystačíte si samy :-). Tady budeme dbát na ochranu svých kontaktů a míst, kde působíme /lesní kmeny, indická vesnice atd./. Můžete se také nechat provést svými procesy v předem domluveném rozsahu. 

Více informací

Chci přijet sama

Napište mi o jaký typ pobytu máte zájem

Rezervace je zatím nezávazná

  • jaký typ pobytu? /1 - 4/ turistika, nebo pouť? 
  • v jaký termín? 
  • už jste v Indii byla?
  • má jít o ajurvédský pobyt? o duchovní pouť? oboje? 

Předběžný zájem o osobní pouť, nebo turistickou návštěnu

Zadáváte email za účelem vyzvednutí digitálního obsahu z webu www.zazemiprozeny.cz. Odběr můžete kdykoliv zrušit na jeden klik, který věříme, že nebudete mít chuť udělat :-). Tak to bude zajímavé ... Ochranu osobních údajů děláme takto