Zázemí pro ženy. cz

O mně

S ženami pracuji již 15 let ... 

Renata Sahani, 56 let, račice s ascendentem v kozorohu
Milovnice Indie a Inda. Manželka, máma dospělého syna, dcera, sestra, žena, která vždycky toužila po hloubce a smyslu. A začala pro jeho objevení něco dělat. 

Moje životní motto je "skočit a křídla roztáhnout za letu". 

Atmavičára s p. J. Vackem
Jóga s manželi Tomášovými Kopná
Antropozofie a waldorfská škola mého syna 
Tantrický a šamanský výcvik p.Johna Hawken
2 letý výcvik Gesthalth pro pomáhající profese
2 letý kurz Práce s tělem pí Vodňanské
Semináře s psychložkou pí Šalátovou
3 letý psychoterapetitický výcvik v biosysyntéze
Jógová kurzy v ČR a Indii, tao p. Filipové
Holotropní dýchání, Neoreichiánské dýchání,
Oschovy meditace
Život sám ... 

 

 

  • www.skolapanevnihodna.cz
    s ženami pracuji intenzivně od roku 2007
  • provedu vás poutí do Váranasí s citem a respektem k Vašemu osobnímu tempu
  • nikdy nikho neposuzuji a neshazuji, jsem 100% empat
  • mám znalosti a dovednosti, které umím použít
  • Životní zkušennosti k nezaplacení
  • Měla jsem a pustila v Praze dvě "jógová studia", obchod s indickým zbožím na Malé Strane, v Karlových Varech, kde jsem žila obchůdek s těhotenskou módou.
  • Vím, co je organizovat prostory, řídit, stěhovat se ..., v tom jsem přebornice :-), zkrátka pouštět staré ...

Životní zkušennosti výtvarně řemeslnné

Je vám blízké a sympatické, co dělám? S mým indickým manželem děláme? Jak o věcech přemýšlíme? Jaký druh pomoci a pro koho podporujeme? Jsem tady v Indii pro ženy. Stejně jako v Praze a České republice jsou mé aktivity pro ženy www.skolapanevnihodna.cz, tak i tady, v mém druhém domově Váranasí, ve svém poslání pokračuji dál. Moje zájmy, koníčky, povolání a tím i pomoc v Indii míří dvěmi směry. K oběma mám vztah již od mládí a oba byly vždy v mém životě přítomné dohormady. Kliknutím na odkaz si můžete o každé oblasti přečíst podrobněji a naladit se na ni, zavnímat v nich ženské příběhy, tužby, sny ..., které vás věřím osloví stejně tak, jako oslovily mě. Zatím jsem ve fázi zakládání neziskové organizace /z.s./ a v procesu propojení se s charitatvní organizací darujmej.cz >>. Až to bude hotovo, dáme sem vědět. Zatím můžete dát vědět vy nám svůj předběžný zájem o navázání spolupráce a případné nabídky pomoci od finačního daru po darování například času, vědomostí, dovedností. A jaké jsou tedy ty dva směry? 

Ženské zdraví a jeho prevence, jsem fyzioterapeutka s tříletým psychoterapeutickým výcvikem v biosyntéze, bioenergetice, praktikantka jógy

Škola pánevního dna dna v Indii nabírá svůj specifický směr. Co je hotovo? Vybudovala jsem ve Váranasí ordinaci, propojila se s úžasnými lékaři a začali jsme s prvními léčebnými balíčky pro ženy, které je potřebují. A veřte mi, že temata poporodních poranění pánve, močová inkontinence, pokles pánevního dna jsou tady také. A tabu tady je dvojnásobné, než u nás v ČR. Je čas změny i tady v Indii.

Umělecké řemeslo - batika, šicí dílna, škola šití pro indické ženy, obchod, výtvarný ateiér u nás v meditačním domě ve Váranasí

Mnozí si pamatujete na Malé Straně v Praze náš indický obchod. Látky, barvy, indické hedvábí. Textilní mandaly, které jsme léta v malém z Indie vozili. To všechno tvoření a nápady kolem módy ... A co teprve můj ateliér v Bubenči na Hradčanské. Vzpomínky, které ožívají v Indii naplno a hlavně zde mají svůj zdroj. Už nyní s ženami šiji, ale chceme víc. Už nyní v Indii batikuji, ale budu víc ... Buďte u toho!

Napište mi krátkou zprávu

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů